• Nenechte si ujít možnost upoutat pozornost Vašich zákazníků. Jedinečný koncept naší výstavy Vám zaručí jejich plnou pozornost a rychlé virální šíření napříč spektrem cílových skupin.

 

• Jde o zcela unikátní koncept umělecky zaměřené výstavy s netradičním tématem: nekonvenční pojetí pisoáru. Tato výstava se zcela vymyká stereotypu a pozvedá pisoár na umělecké dílo hodné pozornosti Vašich zákazníků.

 

• Unikátní “galerie designových pisoárů” je složena z  10 scenárií  obsahujících 20 zcela jedinečných a veskrze velice vtipných uměleckých děl, vyrobených českými designer a umělci.

 

• Tato výstava byla již v minulosti úspěšně uvedena v nákupním a zábavním centru Olympia Brno a vzbudila velký ohlas jak u široké veřejnosti, tak u médií či odborné veřejnosti z řad umělců a designérů. Umělecké exponáty z dané výstavy dokonce uspěly a získaly ocenění v Design Blocku.

 

• Můžete se těšit nejen na nový redesign samotných exponátů, ale také na nový svěží a moderní vzhled scenárií. 

 

• Výstava má také vysokou mediální hodnotu, díky spolupráci a záštitě nadačního  fondu Muži proti rakovině, jenž vznikl za účelem aktivizace mužů v boji proti onkologickým onemocněním, jakým je například rakovina prostaty. Jedním ze zakladatelů nadačního fondu je přední odborník, urolog doc. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, působící ve Thomayerově Nemocnici  v Praze. Cílem nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ je šířit informace o této problematice a získávat prostředky na podporu specializovaných programů, výzkumu a boje proti rakovině.

 

 

 

Adresa:

Bushido Marketing s.r.o.

Mírová 98/18, 703 00

Ostrava – Vítkovice

 

 

 

 

Email:

info@bushido-marketing.cz

 

 

Telefon:

Lucie Jakubšová

+420 603 569 143

created by Jakub Žídek

2013